Warning: Declaration of QuietSkin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /var/www7/p6723/cloviecik.sk/web/wp-content/plugins/ocean-extra/includes/wizard/classes/QuietSkin.php on line 94
Ako sa starať o Minky ? - Človiečik.sk - Obchod plný jemnosti
Doprava zdarma nad 60€

Mám minky deku. Čo s ňou?

Kúpili ste si deku, ktorá je z minky materiálu a bojíte sa, že ju pri praní zničíte? O jej hebkosť sa veru treba starať a v tomto článku sa naučíte ako na to.

Minky deky sú skvelý spôsob, ako sa cítiť pohodlne a teplo, keď sa počasie ochladzuje a náš Človiečik ponúka neodolateľné deky pre celú rodinu. Už na prvý pohľad vidno, že to nie je obyčajná látka a preto vás možno zaujíma, či jej pranie zničí mäkkosť. Koniec koncov, mnohé z dnešných výrobkov na pranie a čistenie sú plné škodlivých farbív a prísad, ktoré dokážu v priebehu času látky opotrebovať.

Našťastie existuje jednoduchý a ľahký spôsob, ako si vyčistiť svoju minky deku bez toho, aby ste zničili jej vlákna a zachovali jej mäkkosť. Samozrejme, najvhodnešia metóda na jej údržbu by bolo ručné jemné umývanie s použitím prírodných prostriedkou na čistenie, čo je zároveň aj najodporúčanejší spôsob údržby. Avšak pokiaľ sa rozhodnete pre pranie v práčke vyhnite sa čistiacim prostriedkom so zmäkčovačmi tkanín, farbivami a vôňami. Po vypratí, stačí vyvesiť vašu deku na a nechať ju prirodzene vyschnúť bez žehlenia. Následne bude vaša deka čistá, voňavá, nepoškodená a pripravená vám i naďalej poskytovať pocit komfortu a pohodlia domova.

Veľkou výhodou Minky produktov je jednoznačne ich materiál. Jemnosť a hrejivosť nie je jedinou výhodou a to, čo určite poteší každú maminu (prípadne ocina ak perie a žehlí 🙂 ) je, že sa produkty z minky materiálu nekrčia a pri správnej údržbe ani nezrážajú!

Takže si ešte raz zhrňme základné poznatky o údržbe:

×
×

Cart

Zatvoriť Panel
Bez potreby zadania kupónu
Nakúp ešte za 60,00  a získaj dopravu zdarma